Vánoční benefiční koncert Okamžiku

Zveme Vás na náš Vánoční benefiční koncert na podporu nevidomých rodičů, který se uskuteční   ve čtvrtek 1.12. od 19 hodin v ATRIU na Žižkově.

Záštitu nad koncertem převzala houslistka Pražské komorní filharmonie Hana Kubisová. Na klavír ji doprovodí Slávka Vernerová Pěchočová z Dvořákova klavírního kvarteta. S pestrým programem vystoupí také nevidomí hudebníci: vokální trio MAKABARA, Adam Blažek a Kamila Koncová. Můžete se těšit na klasické i méně známé koledy, ale i na skladby s vánoční tematikou v jazzovém ladění. Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Výtěžek z koncertu a s ním spojené sbírky nám umožní bezplatně nabízet pomoc nevidomým rodičům při vzdělávání jejich dětí.

Získat vstupenky, a tím podpořit nevidomé rodiče můžete, prostřednictví naší dárcovské výzvy vypsané na portálu Darujme.cz: https://www.darujme.cz/vyzva/1203439. Máte-li chuť přijít, neváhejte s jejich zakoupením, kapacita sálu je omezená. Po naplnění sálu bude výzva ukončena. Sedadla nejsou číslovaná.

Pokud se nemůžete zúčastnit, ale přesto byste měli chuť se o projektu na podporu nevidomých rodičů dozvědět víc a podpořit ho, můžete tak učinit zde: https://www.darujme.cz/projekt/1206924

Těšíme se na setkání s Vámi a budeme rádi, když pozvete své známé!