Vytvořte pro Okamžik Dárcovskou výzvu

Dárcovskou výzvu může uspořádat každý, kdo chce získat finanční pomoc pro svoji oblíbenou neziskovou organizaci např. Okamžik. Jak to probíhá? Chystáte se například oslavit narozeniny a větší radost by Vám udělalo něco dát než něco dostat. Vytvořte na www.darujme.cz dárcovskou výzvu a vyzvěte ostatní, aby tentokrát místo dárku pro Vás podpořili dobrou věc.

Při vymyšlení dárcovské výzvy zapojte fantazii. Pro Okamžik nemusíte nejen oslavit narozeniny, ale např. uběhnout stovky kilometrů, uspořádat akci, zhubnout či složit píseň. 

Dárcovská výzva pro individuální dárce krok za krokem

1. Na portálu Darujme.cz zvolte náš aktuální projekt

Stiskněte tlačítko Vyzvat ostatní, vyplňte jednoduchý formulář, zadejte typ výzvy a nahrajte svou fotografii. Právě jste úspěšně založili svoji výzvu.

2. Informujte okolí

O své výzvě dejte vědět všem! Přátelům, blízkým, známým, kolegům v práci a pochopitelně ji také sdílejte na sociálních sítích. Čím více lidí s prosbou o dar oslovíte, tím budete úspěšnější. Jakákoli cesta je vhodná – osobní, SMS, e-mail, telefonát nebo příspěvek na internetu.

3. Byli jste úspěšní? Podívejte se!

O aktuálním stavu výzvy máte okamžitý přehled. Jednoduše sledujete, jak se daří plnit nastavený cíl, kolik lidí vás podpořilo a kolik času výzvě ještě zbývá. Všechny darované prostředky budou automaticky předány Okamžiku a použity přesně podle vašeho úmyslu.

JAK ZALOŽIT DÁRCOVSKOU VÝZVU https://www.darujme.cz/darcovska-vyzva/

AKTUÁLNÍ PROJEKT https://www.darujme.cz/organizace/1200593, https://www.darujme.cz/projekt/1204515

Dárcovská výzva pro firmy

Projekty Okamžiku můžete podpořit i formou firemní dárcovské výzvy. Výzvu můžete spojit s benefičním koncertem, s oslavou výročí založení firmy nebo jen se společnou chutí pomoci. Oslovte vaše zaměstnance, partnery nebo zákazníky a jednoduchým způsobem pro ně vytvořte dárcovskou výzvu, do níž můžete vložit vlastní logo i poselství, proč se vaše firma rozhodla daný projekt podpořit. Na jednom místě pak snadno zjistíte, kdo se rozhodl k vaší výzvě připojit a kolik se díky vaší firmě podařilo na daný projekt vybrat.

JAK ZALOŽIT FIREMNÍ VÝZVU https://www.darujme.cz/firemni-vyzvy/

AKTUÁLNÍ PROJEKT https://www.darujme.cz/projekt/1204515

Všechny darované prostředky budou automaticky předány Okamžiku a použity přesně podle vašeho záměru. Vyzvaní dárci samozřejmě obdrží potvrzení o daru pro daňové účely. V případě jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na e-mailové adrese m.mateju@okamzik.cz.

Rádi Vám se založením výzvy pomůžeme. Tady jsou dvě báječné výzvy pro inspiraci.