(Ne)výroční koncert VŠELIJAK

Zveme vás na koncert k založení sboru Všelijak, který na podporu Okamžiku v lednu uspořádal koncert Potmě. Koná se v úterý 6.června 2023 v 19:00 v Kostele ČCE na Smíchově (Na Doubkové 8, Praha 5).

Popový a cappella sbor Všelijak to sice dotáhl v roce 2020 na desetileté jubileum od svého založení, avšak covid oslavám nepřál, a tak se z desetiletého výročí stalo ne jedenáctileté, ne dvanáctileté, ale rovnou výročí třináctileté.

Všelijak si pro vás nachystal průřez nejoblíbenějšími fláky svého popového repertoáru. Ty sbor speciálně pro tuto příležitost oprášil a předvede Vám je v novém kabátu. Těšit se můžete na takové evergreeny jako je Engel od skupiny Rammstein, I Won’t Give Up od Jasona Mraze nebo Baba Yetu od Christophera Tina, a mnoho dalších perliček například v podobě vystoupení některých bývalých členů sboru. Ze současného repertoáru Všelijak zazní hit Billie Eilish–Bad Guy nebo spirituál Someone’s Walkin‘.

Vstupné 180 Kč v předprodeji na GoOut: (Ne)výroční koncert | Vstupenky na koncert, út 6. 6. 19:00 ve městě Praha | GoOut

Vstupné na místě 200 Kč.

www.vselijak.cz