Online dárcovská výzva Katky a Lindy

Rádi bychom vám nabídli možnost připojit se k dárcovské výzvě přes portál Darujme.cz

S Lindou jsme se seznámily přes Dobrovolnické centrum Okamžiku a spřátelily se. Obě žijeme na Berounsku a obě rády sportujeme. Já Katka mám jen zbytky zraku, a tak Linda kouká za nás za obě. Teď chceme podpořit další nevidomé. 
www.darujme.cz

Katka a Linda, dvojice mladých žen úzce spjatých s Okamžikem, se pro nás rozhodla uspořádat výzvu a svým osobním nasazením pomoci sehnat část financí, která nám letos chybí na zajištění provozu Dobrovolnického centra, v němž již 20 let dobrovolníci pomáhají nevidomým lidem. Obě chtějí tímto způsobem podpořit projekt, kterého jsou samy součástí a na který se každoročně velmi složitě shánějí finance, protože dobrovolnictví mezi sociální služba. Letos se vším navíc zamíchala situace kolem covidu. 

Prosíme, nenechte je v tom!  Přispět a podpořit tím jejich záměr můžete jednorázově či zasílat pravidelně libovolnou částku. Darovat peníze lze také přímo na projekt Dobrovolnické centrum propojuje svět nevidomých a vidících

 Sdílejte jejich výzvu na FB, rozešlete ji mezi své známé a kolegy a vyzvěte je k darování! Pokud máte chuť, můžete vymyslet i svoji vlastní výzvu. Jak na to, najdete na našich stránkách. Rádi vám s její realizací pomůžeme.

 Děkujeme vám, že pomáháte

O tom, jak se Katce s Lindou daří dosáhnout vytčeného cíle, si vás ještě budeme informovat.